eKatalog Firm

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Zajmujemy się filmowaniem zebrań oraz fotografią zebrań. Kiedy poszukujecie wprawionej ekipy operatorskiej, która zekranizuje spotkanie lub występ to zacnie trafiliście Państwo. Wprawa jaką posiedliśmy uprawnia na świadczenie usług na najdoskonalszym poziomie. W MPG Filmowanie Warszawa posiadamy bardzo kreatywny zespół animacyjny. Graficy Media Project Group dadzą radę sporządzić każdy wariant trójwymiarowego modelowania, od łatwych w zrobieniu do rozbudowanych.

szczegóły


» Techniki UX: paper prototyping

Z pozoru dziecinna i niepoważna. Paper prototyping, czyli papierowe prototypowanie to technika UX, w której drzemie niezwykła moc. Pod przykrywką dobrej zabawy z kartką papieru, kolorowymi karteczkami post-it, nożyczkami i kredkami, pozwala stworzyć idealnie dopracowaną aplikację, a do tego szybko ją przetestować i wykryć wady jeszcze przed rozpoczęciem procesu programowania.

szczegóły


      

» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Nasza Firma (Transmisje on-line) to lider na polskim rynku transmisji do sieci Internet. Zamawiającym dostarczamy ogólnodostępne rozwiązania, które pozwalają ciąć wydatki związane z organizacją eventu. Do głównych zalet relacji na żywo można zaliczyć brak potrzeby rezerwacji sali konferencyjnej. Teraz każdy uczestnik konferencji, może aktywnie brać udział w warsztatach.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Dostarczamy do klientów przemysłowe napędy jezdne oraz przekładnie mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER, Clark-Hurts oraz innych. Części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Angielski - korepetycje 2, Andrzeja Michalskiego to omówienie najważniejszych działów gramatyki i typowych zagadnień egzaminacyjnych - słowotwórstwo, tłumaczenia, transformacje. 220 testów! Klucz i tłumaczenia wszystkich ćwiczeń. Ta książka to najlepsze repetytorium przygotowane dla maturzystów (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), studentów, oraz podchodzących do egzaminu FCE.

szczegóły


» Sophie Fashion - buty to nasza pasja

W naszych butach każda kobieta będzie mogła wyrazić swoją niepowtarzalną osobowość i temperament. W swojej ofercie posiadamy także najnowsze modele torebek w bogatej kolorystyce. Podążamy za pięknem i modowymi inspiracjami, jesteśmy otwarci dla naszych Klientów i ekspresowo realizujemy zamówienia.

szczegóły


» Usługi geodezyjne Lublin

Na stronie istnieje możliwość zapoznania się z istotą najbardziej popularnych usług geodezyjnych, zdobycia wiedzy jak informacje są niezbędne przy zlecaniu konkretnej roboty czy skontaktowaniu się z wykwalifikowanym i kompetentnym wykonawcą (jak istotna jest to kwestia potwierdzi każdy inwestor, który wybór najniższej oferty cenowej przypłacił taką samą jakością usług).

szczegóły


» Kaczka studio - strony internetowe

Kaczka studio - agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych, czyli strony www. Ponadto zajmujemy się takimi rzeczami jak renowacja zdjęć, renowacja fotografii, strony www, reklama, sklepy internetowe, roznoszenie ulotek, montaż wideo. Pozycjonowanie stron i projektowanie stron internetowych to nasza specjalność.

szczegóły


» Naprawa turbosprężarek

Oferta. Naprawa turbosprężarek, sprzedaż turbosprężarek nowych i po naprawie, regeneracja i naprawa na nowych częściach, ceny konkurencyjne, montaż i demontaż turbosprężarek w samochodach, diagnostyka komputerowa, naprawy ekspresowe w cenie normalnej, dla stałych klientów i warsztatów rabaty, sprzedaż i naprawa wysyłkowa, gwarancja po każdej naprawie.

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

eKatalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 73 msnbot: 0 bing: 141 yahoo: 49 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011